Prodavač/ka Valašské Meziříčí

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Náměstí 108, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost Nedjip Saliji hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

PRODAVAČ/KA v cukrárně
Pracovní doba dle domluvy, nabízená mzda dle domluvy
První kontakt: telefonicky na čísle 775 681 066 nebo osobně po předchozí domluvě
ov. 12.10.

Kontakt

Nedjip SalijiKontaktní osoba:
Nedjip Saliji   +420 775 681 066

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nedjip Saliji (IČO 66729416), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.