Truhlář/ka Kozmice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Poručíka Hoši 512, Kozmice, Moravskoslezský

Společnost FORM, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: výroba a montáž zakázkových interiérů, výroba sedacího nábytku.
Požadavky: výuční list v oboru truhlář, praxe vítána (není podmínkou) - vhodné i pro absolvetny.
Nástup možný ihned.

Kontakt

FORM, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Barták, jednatel   +420 595 032 419,595 032 312

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORM, spol. s r. o. (IČO 43964532), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.