Strojníci pro obsluhu kmenové pásové pily v poloautomatickém provedení Nový Hrozenkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Nový Hrozenkov, Zlínský

Společnost SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva.

Popis pracovní pozice

STROJNÍCI PRO OBSLUHU KMENOVÉ PÁSOVÉ PILY V POLOAUTOMATICKÉM PROVEDENÍ
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha kmenové pásové pily v poloautomatickém provedení, práce s PC, práce se dřevem.
POŽADUJEME: vzdělání v oboru tesař výhodou, práce s PC, spolehlivost.
NABÍZÍME: možnost navýšení platu - až po zapracování! Stravenky (závodní stravování).
V případě zájmu podáme podrobnější informace.
PRVNÍ KONTAKT: p. Jaroslav Řehák, telefonicky na čísle 603 277 352 nebo zasílejte životopisy e-mailem na: drevovyroba-rehak@centrum.cz
ov. 21.11.

Kontakt

SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Řehák   +420 603 277 352

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SERVIS DPO ŘEHÁK, s.r.o. (IČO 27844820), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.