Svářeč/-ka Ludgeřovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Markvartovická 1084, Ludgeřovice, Moravskoslezský

Společnost AK MONT steel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

Nutný platný svářečský průkaz na metodu ZK 135. Podmínkou rovněž vyučení a praxe v oboru.
Nástup možný ihned.

Kontakt

AK MONT steel, s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Kocurová, jednatelka   +420 602 520 199

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AK MONT steel, s.r.o. (IČO 26861631), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.