Lékař bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 34 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční 4446, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství).

Popis pracovní pozice

Přijmeme do pracovního poměru LÉKAŘE / LÉKAŘKU na oddělení PATOLOGIE
- možno i absolvent se zájmem o obor

Požadujeme:
- vysokoškolské lékařské vzdělání (odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění)
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování

Nabízíme:
- práci na oddělení se širokou škálou výkonů
- možnost odborného růstu

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) na email: pavel.kures@nemjbc.cz

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, 7 500,- Kč/rok na rekreaci, penzijní/životní připojištění, kulturní a sportovní akce, vzdělávání, výhodný tarif volání, závodní stravování vč. příspěvku zaměstnavatele)