Prodavačka a pokladní v jídelně Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na bělidle 436, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Jídelna na Marjánce - školní a závodní stravování, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Na bělidle č.p. 997/15, 150 00 Praha 5
kontakt: Lecková Gabriela, tel.: 724136273, e-mail: v_gabriela@seznam.cz
krátký/dlouhý týden, noční

Kontakt

Jídelna na Marjánce - školní a závodní stravování, s.r.o.Kontaktní osoba:
Gabriela Lecková   +420 326 981 138

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jídelna na Marjánce - školní a závodní stravování, s.r.o. (IČO 25633180), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.