Dispečer/ka Žamberk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemědělská 241, Žamberk, Pardubický

Společnost O M N I P O R T spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Zemědělská č.p. 241, 564 01 Žamberk
NÁSTUP DLE DOHODY
POŽADUJEME:
- praxi v oboru
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- komunikativnost
KONTAKT: v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: lehky@omniport.cz

Kontakt

O M N I P O R T spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Josef Lehký   +420 602 111 240

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) O M N I P O R T spol. s r.o. (IČO 15029883), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.