Konstruktér/ka Přerov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gen. Štefánika 975, Přerov, Olomoucký

Společnost KBH CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
konstrukce jednoúčelových strojů; zpracování konstrukční dokumentace; výběr a specifikace potřebného materiálu k projektu; spolupráce s mechaniky a programátory; jednání se zákazníky za účelem vyjasnění technického zadání projektu.

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání; Znalost práce na PC s programem Solidworks výhodou; AJ nebo NJ výhodou; Vstřícnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita a ochota učit se

Nabízíme:
práci v přátelském kolektivu se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí; možnost profesního vzdělávání; zaměstnanecké benefity; zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti; 5 týdnů dovolené; stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním živootpisu (CV) na email: svobodova@kbhcz.cz

Kontakt

KBH CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Svobodová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KBH CZ s.r.o. (IČO 26790505), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.