*švadleny, šičky Želeč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 55, Želeč, Olomoucký

Společnost ELSA´S TEXTILE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

CZ-ISCO 75330. Osobní schůzku v Želči je nutné nejprve si domluvit telefonicky předem. Kontakt: pan Sedláček tel.: 513 034 295, případě zašlete e-mail personalista@elsasports.com.
Společnost ELSA´S TEXTILE s.r.o. se zabývá výrobou sportovního oblečení a dresů.
Náplň práce: šití dresů a sportovního oblečení.
PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Firemní benefity: stravenky, firemní tarif, příspěvek na masáže, životní pojištění, odměny.
Sídlo společnosti se nachází v obci Rousínov, v Želči je pouze šicí dílna.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ELSA´S TEXTILE s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Sedláček   +420 513 034 295

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELSA´S TEXTILE s.r.o. (IČO 02323095), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.