Uklízeči (dpp) Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost LAKUM - KTL, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů.

Popis pracovní pozice

C04 z:28/5/2018 (DPP) a:16/11/20108
Náplň práce:
- úklid provozů, kanceláří, společných prostor, jídelny, WC, koupelen, šaten.
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost.
Vhodné i pro důchodce, osoby na mateřské nebo rodičovské dovolené aj.
Zaměstnavatelské výhody:
- firemní benefity.
Pracoviště:
- Frýdlant nad Ostravicí.
Kontakt:
- osobně po předchozí tel. domluvě, telefonicky nebo emailem, uveden viz výše.

Kontakt

LAKUM - KTL, a.s.Kontaktní osoba:
Jana Fuksová   +420 558 442 215

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LAKUM - KTL, a.s. (IČO 25390538), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.