řidič autobusu v silniční dopravě Prachatice

Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Prachatice, Jihočeský

Společnost RAIL BUS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny "D", odbornou (profesní průkaz) a zdravotní způsobilost. Nutná zodpovědnost a svědomitost, pečlivost, slušné a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík.
JEDNÁ SE O NEPRAVIDELNOU VÝPOMOC (DPP nebo DPČ) PŘI DOPRAVNÍ VÝLUCE NA ŽELEZNICI.
Shodně proplácená jízda i čekání, úhrada času spojeného s přípravou vozidla, vyplácení stravného a cestovních náhrad dle zákona. Možnost získání firemního mobilního tarifu.

Kontakt jenom telefonicky
- David Keliš, tel.: +420 603 498 466, e-mail: david.kelis@railbus.cz

Kontakt

RAIL BUS s.r.o.Kontaktní osoba:
David Keliš   +420 603 498 466

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RAIL BUS s.r.o. (IČO 29125782), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.