Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Chvalovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 200, Chvalovice, Jihomoravský
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost IMOBILIEN TREUHAND VERMÖGENS VERWALTUNG, spol. s r.o. zkratka ITVV spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

obsluha ČS, prodej pohoných hmot a zboží v shopu, doplňování zboží, doprava vlastní, PC uživatelsky, NJ základy, info telefonicky nebo na email.

Kontakt

IMOBILIEN TREUHAND VERMÖGENS VERWALTUNG, spol. s r.o. zkratka ITVV spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Bc. Jar. Slabý   +420 515 230 349

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IMOBILIEN TREUHAND VERMÖGENS VERWALTUNG, spol. s r.o. zkratka ITVV spol. s r.o. (IČO 44012951, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.