Kontrolor/ka kvality Havlíčkův Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Baštínov 130, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost Blixcon s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

- pečlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost (práce ve stoje)
- kontrola kvality dílů pro automobilový průmysl, třídící práce a drobné opravy na dílech
- prac. doba PO-PÁ 6:30 - 18:30 a 18:30 - 6:30 hodin
- možnost prodloužení prac. poměru
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Blixcon s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Kopicová, DiS.   +420 601 227 891

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Blixcon s.r.o. (IČO 05700728), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.