Lakýrník/ce Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční 734, Šumperk, Olomoucký

Společnost DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních).

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt;
Požadujeme:
- vyučení v oboru lakýrník nebo v oboru strojírenství nebo stavebnictví;
- praxe a zkušenosti s práškovou lakovnou
- znalost čtení technické dokumentace
- samostatnost; manuální zručnost;
- zodpovědný přístup k práci
Pracovní doba: ranní 6-14, odpolední 14-22 hod., noční 22-6 hod.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění. Kontakt: osobně Po-Pá od 7-14:00 hod., telefonicky Po-Pá od 7-14:00 hod, e-mailem.

Kontakt

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.Kontaktní osoba:
Eva Chovancová, personální oddělení   +420 776 436 183

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. (IČO 25391941), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.