Elektrikář Frýdek-Místek

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. Opletala 924, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost MCnet, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici.

Popis pracovní pozice

A11 z:5/6/2018 a:12/10/2018
Požadujeme:
- vyhl. 50/78 Sb., min. § 5 (i propadlé oprávnění), znalost UTP kabeláží, EZS, kamerových systémů, optiky (výhodou), vhodné i pro absolventy elektro oborů, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- možnost odborného růstu a další specializace, práci na HPP, nástup možný ihned .
Životopis zaslat e-mailem viz výše.

Kontakt

MCnet, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Mikula  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MCnet, s.r.o. (IČO 25394720), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.