Výrobní dělník Šluknov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Královská 777, Šluknov, Ústecký

Společnost TOPOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: TOPOS a.s. - 01 (sídlo), Královská č.p. 777, 407 77 Šluknov

Nástup možný ihned.
Požadujeme manuální zručnost a schopnost dodržovat pracovní instrukce, pracovní dobu, pracovní morálku a docházku.
Výhodou je vyučení ve strojírenském oboru a praxe v broušení svárů ruční bruskou, aktivní ruština.

Nabízíme podnikové stravování, příspěvek na stravování.

Kontakt: Zdeňka Poštová, telefonicky na č. 412 354 446 od 7:00 do 14:30 nebo e-mailem na: personalni@topos.eu, po domluvě osobní jednání v sídle firmy.

Kontakt

TOPOS a.s.Kontaktní osoba:
Zdeňka Poštová   +420 412 354 446

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOPOS a.s. (IČO 61325155), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.