Skladník-skladnice Vimperk

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Špidrova 122, Vimperk, Jihočeský

Společnost JOSTRA cz spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Trázník Josef, tel.: 602 138 727, e-mail: jostra@jostra.cz
Zaměstnavatel poskytuje stravenky.

Kontakt

JOSTRA cz spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Josef Trázník, jednatel   +420 602 138 727

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JOSTRA cz spol. s r.o. (IČO 63907755), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.