řidič odtahového speciálu

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Praxe MKD minimálně 3 roky,
Řidičský průkaz skupiny min. B, C, profesní průkaz, lékařská prohlídka, bezúhonnost, beztrestnost
Trvalé bydliště v okolí Vimperka, max. 10 km. Místo výkonu práce Vimperk.
Kontaktní osoba: KOROSTENSKI FILIP, tel.: 736 634 633, e-mail: filip@korostenski.com

Kontakt

KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o.Kontaktní osoba:
Filip Korestenski   +420 736 634 633

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o. (IČO 28071921), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.