Obsluha cnc strojů Prachatice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žernovická 257, Prachatice, Jihočeský

Společnost PROSTOR-design, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Požadujeme odborné vzdělání: Střední průmyslová škola strojní. Práce vhodná pro muže i pro ženy. Zapracování zajistíme. Nabízíme dobré platové podmínky, stravenky, osobní ohodnocení.
Prvotní kontakt se zaměstnavatelem je nutné učinit telefonicky na čísle 602 255 314 (paní Eva Vaňková). Zájemci musí mít připravený životopis.

Kontakt

PROSTOR-design, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Vaňková, jednatel   +420 602 255 314

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PROSTOR-design, s.r.o. (IČO 62502891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.