Kuchaři Čeladná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 288, Čeladná, Moravskoslezský

Společnost Simona Mikesková hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

C04 z:6/6/2018 a:20/9/2018
Rozvrh pracovní doby pondělí až neděle, turnusové 10-12hodinové směny (krátký/dlouhý týden).
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost, praxi nebo vyučení v oboru.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu.
- personální ubytování možné.
Kontakt telefonicky, uveden viz výše.

Kontakt

Simona Mikesková

Kontaktní osoba:
Simona Mikesková   +420 725 828 114

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Simona Mikesková (IČO 60290749), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.