Strojní / projektový inženýr -ka Opava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Těšínská 1006, Opava, Moravskoslezský
Vloženo před 15 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Bidfood Opava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

*KO: Vránová Veronika. Životopis zašlete na email: veronika.vranova@bidfood.cz
VŠ technického nebo strojírenského zaměření - výhodou, zkušenost v jednání s dodavateli, práce na projektech, schopnost organizace více projektů najednou, komunikativnost, orientace na detail, flexibilita.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce:
- zpracování dokumentace k výběrovým řízením
- zodpovědnost za zpracování specifikace a opravy na technologických zařízeních
- zodpovědnost za přípravu, realizaci a nákup nových technologických linek
- reporting

Kontakt

Bidfood Opava s.r.o.

Kontaktní osoba:
Veronika Vránová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bidfood Opava s.r.o. (IČO 25867334, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.