řidič/ka vnitrostátní dopravy - ostravsko Děhylov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemědělská 184, Děhylov, Moravskoslezský

Společnost OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Kontatkní osoba: Osmančík Mojmír, tel.: 603 598 612, e-mail: mojmir.osmancik@gmail.com
Podmínkou ŘP sk. "C+E"+ profesní průkaz.. Nástup možný ihned. V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku. Noční směna s každodenním návratem zpět do Ostravy. Pracovní činnosti je také výkladka zboží. Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Kontakt

OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.Kontaktní osoba:
Mojmír Osmančík   +420 603 598 612

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o. (IČO 04434609), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.