řidič/ka vnitrostátní dopravy - ostravsko Děhylov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemědělská 184, Děhylov, Moravskoslezský

Společnost OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Podmínkou ŘP sk. "C" + profesní průkaz. Jedná o vnitrostátní dopravu. Rozvoz, nakládka a výkladka zboží v rámci Ostravy. Nástup možný ihned. Možnost práce na plný nebo i zkrácený úvazek. V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku.
KO: p. Osmančík, tel.č. 603598612.

Kontakt

OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mojmír Osmančík   +420 603 598 612

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o. (IČO 04434609, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.