Manipulační dělník Hlubočky

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 50, Hlubočky, Olomoucký

Společnost Vlastní síly, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Nádražní 50, Mariánské Údolí.
Jedná se o práce na montážní lince, kompletace kuchyňské techniky.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu a na stravování.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 do 14:00 hod.

Kontakt

Vlastní síly, z.ú.Kontaktní osoba:
Radovan Dvorník   +420 737 854 857

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vlastní síly, z.ú. (IČO 04670655), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.