Asistent/-ka pedagoga pro noční službu Kostelec nad Orlicí

Plat: 18 720 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 7, Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7 hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - podmínky pro přihlášení a náležitosti písemné přihlášky k nalezení na https://www.ddskostelec.cz/slozka/novinky.
Přihlášky s požadovanými doklady doručte do 6.6. 2018 na adresu DDŠ a ZŠ Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7, 517 41 Kostelec nad Orlicí.
Výběrové řízení proběhne 12.6. 2018 od 9:00 hod. v DDŠ a ZŠ Kostelec nad Orlicí.
- kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga v noční službě
- praxe v oboru výhodou
- platové zařazení dle přílohy č. 7 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platová tř. 4, st. 7 dle dosažené praxe, možnost osobního odhodnocení
- nástup ihned nebo dle dohody
- PP na dobu určitou 3 roky s možností změny na dobu neurčitou.

Kontakt

Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7Kontaktní osoba:
PhDr. Jan Vodička, ředitel   +420 491 113 530,491 113 541

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7 (IČO 60884754), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.