Pracovník pro jemné a drobné zámečnické práce Nosislav

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Mostem 342, Nosislav, Jihomoravský

Společnost Elakov Production s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

První kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně.
Vhodné pro OZP.

Práce spočívá začišťování kovových dílů. Vzdělání ve strojírenském oboru není nutné. Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Za Mostem 342, 691 64 Nosislav

Kontakt

Elakov Production s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Milan Podloucký   +420 777 869 834

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Elakov Production s.r.o. (IČO 02200163), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.