Ošetřovatelka skotu - dojička krav Krchleby

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vávrova 4, Krchleby, Středočeský

Společnost Družstvo vlastníků Krchleby hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Popis pracovní pozice

Vhodné pro ženy i muže.

Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně v době od 7.00 - 15.30 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Družstvo vlastníků KrchlebyKontaktní osoba:
Ing. Zbyněk Čihula   +420 325 541 056

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Družstvo vlastníků Krchleby (IČO 00106577), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.