Stavební dělník Letovice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámek 4, Letovice, Jihomoravský

Společnost K.T.S. - MONTÁŽE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl.

Popis pracovní pozice

!! Krátkodobé zaměstnání !!
Pracoviště: Zámek 4/1, 679 61 Letovice.
Stavební práce, pokládka inženýrských sítí.
První kontakt telefonicky v době 7-14 hod na č. 777 292 099 - p. Richtrová.

Kontakt

K.T.S. - MONTÁŽE, s.r.o.Kontaktní osoba:
Šárka Richtrová   +420 777 292 099

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) K.T.S. - MONTÁŽE, s.r.o. (IČO 26287579), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.