Asistent / asistentka dispečinku Moravské Budějovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dopravní 1040, Moravské Budějovice, Vysočina

Společnost TRANS - SPEDIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

Dokážete přesně a pečlivě zpracovávat tabulky v excelu ?
Jste rádi v kontaktu s kolegy ?
Máte rádi administrativu ?
Výsledkem Vaší práce bude :
Správně zpracované statistiky, vyhodnocení jednotlivých vozidel
Informovaní spolupracovníci
Zpracované vyhodnocení firmy a podklady dle stanovených termínů
Co Vám nesmí chybět ?
Předchozí dobré výsledky ve Vašich aktivitách ( práce, brigáda, praxe )
Znalost práce v excelu na vyšší úrovni
Znalost němčiny, nebo angličtiny na komunikativní úrovni
Tato práce Vás musí naplňovat tak jako nás, pak se můžeme vzájemně inspirovat, spolupracovat a rozvíjet firmu. Budete pevným bodem a budete připravovat podklady pro mzdy.
Po zapracování, zaškolení možnost kariérního růstu.
Svou práci si můžete sami organizovat a naplánovat. Je na Vás jaký postup zvolíte. Využijete sviji pečlivost a schopnost jednat s kolegy. Můžete se u nás realizovat. Stanete se oporou pro své kolegy. Dokážeme své lidi podpořit v jejich odborném růstu. Dobré výsledky umíme ocenit dobrou výplatou. Jsme stabilní firma, která je na trhu od roku 1993.
Termín nástupu po dohodě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

TRANS - SPEDIT s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdeněk Brabec   +420 603 892 249

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TRANS - SPEDIT s.r.o. (IČO 26957825), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.