Asistent / asistentka dispečinku Moravské Budějovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dopravní 1040, Moravské Budějovice, Vysočina

Společnost TRANS - SPEDIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

Dokážete přesně a pečlivě zpracovávat tabulky v excelu ?
Jste rádi v kontaktu s kolegy ?
Máte rádi administrativu ?
Výsledkem Vaší práce bude :
Správně zpracované statistiky, vyhodnocení jednotlivých vozidel
Informovaní spolupracovníci
Zpracované vyhodnocení firmy a podklady dle stanovených termínů
Co Vám nesmí chybět ?
Předchozí dobré výsledky ve Vašich aktivitách ( práce, brigáda, praxe )
Znalost práce v excelu na vyšší úrovni
Znalost němčiny, nebo angličtiny na komunikativní úrovni
Tato práce Vás musí naplňovat tak jako nás, pak se můžeme vzájemně inspirovat, spolupracovat a rozvíjet firmu. Budete pevným bodem a budete připravovat podklady pro mzdy.
Po zapracování, zaškolení možnost kariérního růstu.
Svou práci si můžete sami organizovat a naplánovat. Je na Vás jaký postup zvolíte. Využijete sviji pečlivost a schopnost jednat s kolegy. Můžete se u nás realizovat. Stanete se oporou pro své kolegy. Dokážeme své lidi podpořit v jejich odborném růstu. Dobré výsledky umíme ocenit dobrou výplatou. Jsme stabilní firma, která je na trhu od roku 1993.
Termín nástupu po dohodě.

Kontakt

TRANS - SPEDIT s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdeněk Brabec   +420 603 892 249

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TRANS - SPEDIT s.r.o. (IČO 26957825), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.