Investiční nebo majetkový specialista/specialistka Svitavy

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Míru 130, Svitavy, Pardubický

Společnost SMS finance, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté.

Popis pracovní pozice

SVĚŘENÁ OBLAST: Svitavy, Lanškroun, Litomyšl, Polička, Česká Třebová, Moravská Třebová, Letovice
NÁPLŇ PRÁCE: práce je z velké části v terénu, servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce
POŽADAVKY: praxe v této oblasti výhodou (není nutná), komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti, bezúhonnost, ŘP sk. B., místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče, ekonomické zaměření vítáno
NABÍZÍME: po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace, firemní benefity (notebook, telefon, auto)
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Kontakt

SMS finance, a.s.Kontaktní osoba:
Petra Mokrošová   +420 730 573 538

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMS finance, a.s. (IČO 25381512), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.