Stavbyvedoucí Příbram

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Podlesí 649, Příbram, Středočeský

Společnost MTStav Příbram, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Popis pracovní pozice

Pozice: stavbyvedoucí
Stavební firma se zaměřením na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů.
Požadujeme: vzdělání se stavebním zaměřením, znalost PC, Excel, řidičský průkaz sk B., praxe min. 3 roky, nutná znalost v oboru, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, znalost čtení ve výkresech.
Nabízíme: malý, klidný a přátelský kolektiv, práci se subdodavatelskými subjekty
Nástup možný ihned. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Kontakt: Kopecká Veronika, tel.: 773 177 111 - 7:30 - 15:00 hod., e-mail: kopecka@mtstav.cz
Místo výkonu práce: MTStav Příbram, s.r.o., K Podlesí č.p. 649, Příbram VI-Březové Hory

Kontakt

MTStav Příbram, s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Kopecká   +420 773 177 111

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MTStav Příbram, s.r.o. (IČO 27240088), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.