Kuchař - kuchařka Hlinsko

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Erbenova 1631, Hlinsko, Pardubický

Společnost Domov seniorů Drachtinka hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Domov seniorů Drachtinka, Hlinsko
Pracovní poměr po dobu dlouhodobé nemoci - výhledově trvalý pracovní poměr.
POŽADAVKY: Čistý TR, potravinářský průkaz, praxe v oboru výhodou, pracovitost, loajalitu, samostatnost, ochotu učit se nové věci.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování, na kulturní a sportovní aktivity, příspěvek na dovolenou.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (Po - pá, 8:00 - 15:00).

Kontakt

Domov seniorů DrachtinkaKontaktní osoba:
Anna Sodomková   +420 469 315 871

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov seniorů Drachtinka (IČO 27520269), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.