Kuchař/ka Černá Hora

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská 5, Černá Hora, Jihomoravský

Společnost Hotel Černá Hora, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky: pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a loajalita..
Nabízíme: personální stravování a firemní benefity.
První kontakt na e-mailu: reditel@hotelsladovna.cz.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Hotel Černá Hora, a.s.Kontaktní osoba:
Aleš Hauzar, ředitel hotelu  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hotel Černá Hora, a.s. (IČO 25310887), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.