Kuchař/-ka Jičín

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hofmanova 574, Jičín, Královéhradecký

Společnost Sociální služby města Jičína hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

KUCHAŘ/-KA
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti
- zkušební doba: 3 měsíce
- dvousměnný provoz - včetně sobot a nedělí
Zaměstnanecké výhody:
- prémie a závodní stravování

V případě zájmu kontaktujte paní Janu Slaninovou na telefonních číslech 493 546 223 a 736 629 098 nebo na e-mailové adrese slaninova@ssmj.cz.

Kontakt

Sociální služby města JičínaKontaktní osoba:
Jana Slaninová, vedoucí stravování   +420 493 546 223;736 629 098

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sociální služby města Jičína (IČO 70888167), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.