Kuchař/ka Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 730 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Sila 321, Liberec, Liberecký

Společnost Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Vzdělání: vyučení v oboru kuchař, praxe min. 3 roky, mzdové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, 6. platová třída - dle délky prokázané praxe (po zapracování osobní ohodnocení), poskytnutí stravování.
Požadujeme bezúhonnost, zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz.
Pracovní poměr na dobu určitou s 3měsíční zkušební dobou, možnost prodloužení pracovního poměru.
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis, přehled získané praxe, doklad o nejvyšším získaném vzdělání (nejsou nutné ověřené kopie). Doklady je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace. Vždy s označením "KUCHAŘ / KUCHAŘKA".

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Kamila Prázová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace (IČO 71220038), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.