Pizzař/ka Pardubice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 182, Pardubice, Pardubický

Společnost Petr Veselý hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice.
Práce na HPP možné i na DPP nebo DPČ.
Nástup možný IHNED.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, zvláštní prémie.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Petr VeselýKontaktní osoba:
Petr Veselý   +420 776 327 895

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Petr Veselý (IČO 01035614), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.