Samostatný kuchař/samostatná kuchařka Teplice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Modlanská 1201, Teplice, Ústecký

Společnost Menuexpress s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Pracovní doba ranní směna od 4,00 - 12,30 hod., soboty a neděle volné (pracoviště v areálu Somet).
Mzda se odvíjí od kuchařské praxe.
Nástup od 1.8.2018, nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody - doprava, stravné.
V případě zájmu se hlašte telefonicky.


Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Menuexpress s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Zelenka   +420 732 444 044

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Menuexpress s.r.o. (IČO 02588404), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.