Poříčný Havlíčkův Brod

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Panských 3604, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost Povodí Vltavy, státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní pracovníci v oblasti akvakultury.

Popis pracovní pozice

- praxe s motorovou pilou a křovinořezem výhodou
- údržba břehových porostů, koryt vodních toků, práce s motorovou pilou a ostatními stroji a zařízeními
- prac. doba: po-čt 7:00-15:15 hodin, pá 7:00-14:00 hodin
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Povodí Vltavy, státní podnikKontaktní osoba:
Josef Neubauer   +420 724 505 318,602 299 215

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Povodí Vltavy, státní podnik (IČO 70889953), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.