Stavební dělník Třebíč

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 161, Třebíč, Vysočina

Společnost In-stav spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned.
Zodpovědný přístup, zájem o práci.
Požadujeme ŘP skupiny C.

Kontakt

In-stav spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Marek Vrbka   +420 739 674 699

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) In-stav spol. s r.o. (IČO 49436601), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.