Stavební dělník - podlahář Opava

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přemyslovců 100, Opava, Moravskoslezský

Společnost TECHFLOOR s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

KO: Kyjovská Pavla Bc., tel.: 553 791 311, 601 308 889. Nabídku včetně stručného životopisu zašlete na e-mail: kyjovska@techfloor.cz.
Praxe v oboru výhodou, flexibilita. Možno přihlásit se i jako skupina, např. 3 lidí.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracoviště celá ČR, nástup dle dohody.
Náplň práce: realizace průmyslových podlah pocelé ČR, práce s moderními technologiemi v oblasti sanací podlah.

Kontakt

TECHFLOOR s. r. o.Kontaktní osoba:
Bc. Pavla Kyjovská, kont. osoba   +420 553 791 311

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TECHFLOOR s. r. o. (IČO 25350650), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.