Inspektoři kvality Valašské Meziříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hranická 328, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost CIE PLASTY CZ. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: Kontrola a měření dílů ve výrobě,
dohled nad operátory a hodnocení operátorů ve výrobě v oblasti kontroly kvality, Uvolňování výroby.
Blokování/odblokování neshodných dílů.
POŽADUJEME: min.vyučení, zkušenosti na obdobné pozici případně jako operátor ve výrobě.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené. Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna plně hrazené zaměstnavatelem. Roční bonus, příspěvek na dovolenou,bonus za věrnost. Práci v čistém a nehlučném prostředí.
Nástup ihned nebo dohodou.

Kontakt

CIE PLASTY CZ. s.r.o.Kontaktní osoba:
Darie Prymusová   +420 720 952 335

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CIE PLASTY CZ. s.r.o. (IČO 26792605), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.