Lékař/ka pro interní nebo chirurgické oddělení Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dvořákova 1207, Plzeň, Plzeňský

Společnost Mulačova nemocnice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství).

Popis pracovní pozice

Zasílejte životopis na e-mail: mhadacova@mulacovanemocnice.cz
Mzda podle vzdělání a praxe, pracovní poměr na dva roky.
Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, benefity za životní jubilea, firemní stravování..

Kontakt

Mulačova nemocnice s.r.o.Kontaktní osoba:
Magdalena Hadačová   +420 377 677 206(8:00-15:00)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mulačova nemocnice s.r.o. (IČO 25202189), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.