Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský

Společnost ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Brandýs nad Labem, Královická 915 (ZŠ)/Lesní 1595 (MŠ)

Prvotní kontakt:
- e-mail: office@tiptoes.cz

Upřesňující údaje:
- certifikát TEFL, angličtina na úrovni rodilého mluvčího
- zkušenost s prací s dětmi

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.oKontaktní osoba:
Mgr. Hana Chalupová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o (IČO 24256510), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.