Manipulační dělníci ve výrobě Kutná Hora

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čáslavská 254, Kutná Hora, Středočeský

Společnost Jiří Procházka hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: manipulace s fólií a obsluha lisu. Jedná se o těžší práci s břemeny, která je vhodná spíše pro muže.
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo emailem.
Místo výkonu práce: Čáslavská 254, Kutná Hora

Kontakt

Jiří ProcházkaKontaktní osoba:
Jiří Procházka, zaměstnavatel   +420 603 570 060

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jiří Procházka (IČO 62952048), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.