Mechanik/čka pneuservis autoservisu Ostrava

Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novinářská 1113, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Unionpneu CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Novinářská 1113/3, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt telefonicky od 8 do 17 hod. na tel. 606 378 393.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, podíl na zisku, dobře zaplacené přesčasy.

Kontakt

Unionpneu CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Marek Kacíč   +420 606 378 393

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Unionpneu CZ s.r.o. (IČO 25363000), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.