Opravář zemědělských strojů Lány

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámecká 419, Lány, Středočeský

Společnost Česká zemědělská univerzita v Praze, veřejná vysoká škola hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Řidičský průkaz skup. B podmínkou, C výhodou, svářečský průkaz, čistý trestní rejstřík, schopnost samostatné práce.

Prosíme o prvotní telefonický kontakt pro domluvu osobní schůzky.

Kontakt

Česká zemědělská univerzita v Praze, veřejná vysoká školaKontaktní osoba:
Václav Houda   +420 736 611 320

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Česká zemědělská univerzita v Praze, veřejná vysoká škola (IČO 60460709), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.