Opravář/ka zemědělských strojů Javornice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 354, Javornice, Královéhradecký

Společnost ZEA Rychnovsko a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 15:30 hod., e-mailem pavel.rehak@zearychnovsko.cz nebo osobně na pracovišti po předchozí domluvě.
- SOU
- hrubá mzda 30.000,- Kč odpovídá odpracování 200 hod./měsíc.
- příspěvek na závodní stravování, dopravné do zaměstnání
- penzijní-životní-úrazové pojištění
- zaměstnanecké slevy
- nástup možný ihned.

Kontakt

ZEA Rychnovsko a.s.Kontaktní osoba:
Pavel Řehák   +420 602 155 196

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEA Rychnovsko a.s. (IČO 64829537), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.