Mistr Domaželice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Domaželice, Olomoucký

Společnost MESAVERDE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Zodpovědnost za vedení výrobní oblasti s cílem plnit plán výroby v požadované kvalitě. Vedení výrobního týmu a zodpovědnost za plnění kvalifikační matice. Dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů.Spolupracovat s ostatními odděleními.

Požadujeme:
praxi s vedením lidí a zkušenosti z výrobní firmy.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: karol.kalovska@mesaverde-trade.cz

Místo výkonu práce: Domaželice, objekt bývalého statku, nad obecním úřadem (není popisné číslo)

Kontakt

MESAVERDE s.r.o.Kontaktní osoba:
Karolína Kalovská  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MESAVERDE s.r.o. (IČO 04451317), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.