Směnový mistr Bořitov

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Úvoz 326, Bořitov, Jihomoravský

Společnost ATOMO PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství.

Popis pracovní pozice

Pracovní doba na dobu určitou do 31.12.2018 s možnosti prodloužení.
Požadujeme: vzdělání v technickém oboru, zkušenosti na obdobné pozici, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Náplň práce: plánování a organizace pracovního procesu, řízení kolektivu cca 10 podřízených pracovníků.
Nabízíme: nástupní mzda 26.000-27.500 Kč, benefity - příspěvek na stravování, po zapracování služební vozidlo, notebook, mobil, …
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora.
Kontaktní osoba: p. Nárožná, tel. 775 564 997, email: narozna@atomo.cz

Kontakt

ATOMO PROJEKT s.r.o.Kontaktní osoba:
Monika Nárožná, asistentka jednatele   +420 775 564 997,516 412 635

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ATOMO PROJEKT s.r.o. (IČO 25591363), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.