Operátor/ka výroby Karviná

Plat: 109 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Novém poli 380, Karviná, Moravskoslezský

Společnost ROBE lighting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Popis pracovní pozice

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
Operátor/ka výroby – výrobní závod Karviná
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Náplň práce: Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika). Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů, mechanických a elektrických dílů. Jednosměnný provoz
Požadujeme: ÚSV elektro, vyhláška 50. Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se.
Nabízíme tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na penzijní pojištění, stravenky, množství dalších benefitů, nástup ihned.

Kontakt

ROBE lighting s.r.o.Kontaktní osoba:
Radim Slíva, Vedoucí výrobního závodu Karviná   +420 605 232 483

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ROBE lighting s.r.o. (IČO 64088791), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.